Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
  CONTACTS
  Kim jesteśmy?

  Poznaj nas

  Jesteśmy młodym zespołem, przez co doskonale rozumiemy problemy, które masz w szkole – sami niedawno ją ukończyliśmy! 

  Pomożemy Ci przejść przez angielski bez stresu, oceniania i w zupełnie inny sposób niż w szkole!

  Zobacz, kim jestesmy!

  Kilka słów o nas

  Zespół

  Wojciech Czyż

  Wojciech Czyż

  Założyciel
  Jako założyciel angielskitomy.pl kieruję się naszą główną zasadą - staram uczyć się tak, jak sam chciałbym być nauczany. Przeszedłem przez każdy szczebel edukacji i wiem, czego najbardziej potrzebują uczniowie. Nauczam angielskiego od 2019 roku, mam codzienny kontakt z językiem już od 10 lat. Ukończyłem wiele kursów językowych za granicą, dzięki czemu zdobyłem wielu przyjaciół z każdego zakątka świata. Oczywiście - dzięki znajomości języka. Dlatego zachęcam również Ciebie - niezależnie od tego, w jakim wieku jesteś - do nauki języka, który na całym świecie łączy miliony ludzi.Moi uczniowie chwalą sobie nie tylko moje metody nauczania, ale także moje podejście i prowadzenie konwersacji na wszystkie tematy, przez co stają się pewni siebie w używaniu języka. Prywatnie - studiuję stomatologię na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.
  Mikołaj Hopp

  Mikołaj Hopp

  Założyciel
  Już od najmłodszych lat fascynował mnie język angielski. W 2020 postanowiłem spróbować swoich sił w uczeniu go innych. Do każdego ucznia staram się podejść w indywidualny sposób, w końcu każdy ma inne umiejętności i stratuje z innego poziomu. Wychodzę z założenia, że lekcje mają być przede wszystkim miło spędzonym czasem, dlatego często pytam uczniów, jakie tematy czy ćwiczenia sprawiają im największa przyjemność. Bardzo ważne jest dla mnie, aby nawiązywać dobre relacje z uczniami. Prywatnie - studiuję prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim, uwielbiam hokej na lodzie i dobrą literaturę.
  Ashley Willis

  Ashley Willis

  Native Speakerka
  Hi! I'm Ashley, I'm an American from England, studying Global Development at Jagiellonian University. Poland has been my favorite country since I was a kid, and after living here for about a year, it's definitely still my favorite!

  I love helping people with their English through fun conversations, and have experience teaching to all kinds of students from primary schoolers to business groups. When I'm not in school or teaching I love to solo travel, hike, and watch reality TV 🙂
  Patrycja Gronert

  Patrycja Gronert

  Lektorka
  Ostatnie sześć lat spędziłam w Wielkiej Brytanii, gdzie skończyłam studia o kierunku Dziennikarstwo i Twórcze Pisanie (Journalism and Creative Writing) na De Montfort University w Leicester.

  Pracowałam w międzynarodowym środowisku przez co język angielski był dla mnie głównym językiem konwersacyjnym. Aktualnie nie tylko nauczam, ale również tworzę swojego własnego bloga w języku angielskim - patrycjagronert.comZe swoimi uczniami staram się zbudować przyjacielską relację na zasadzie zaufania i komfortu. Staram się, aby moje lekcje były dopasowane do zainteresowań i możliwości ucznia.
  Joanna Pal

  Joanna Pal

  Lektorka
  Dzięki moim rodzicom, już jako dziecko uczęszczałam na zajęcia w prywatnej szkole językowej i tak nieprzerwanie aż do końca gimnazjum. Już w drugiej klasie liceum, czując się na siłach, postanowiłam sama zacząć uczyć. Początkowo pomagałam tylko przyjaciołom, ale z czasem zyskałam już kilku uczniów, których przygotowałam zarówno pod maturę podstawową jak i rozszerzoną. Uwielbiam uczyć, ponieważ satysfakcjonuje mnie możliwość dzielenia się moją wiedzą z innymi w łatwy i przyjemny sposób. Do każdego ucznia mam indywidualne podejście, bo jak wiadomo, każdy człowiek jest inny i w inny sposób się uczy. Cenię sobie miłą atmosferę w czasie zajęć, a luźne  pogaduchy po angielsku uważam za doskonały sposób na naukę prowadzenia konwersacji.Prywatnie: Pasjonuje mnie muzyka i wszystko, co z nią związane. Gram na skrzypcach i śpiewam od dziecka, a w przyszłości sama chciałabym zacząć tworzyć. Uwielbiam też czytać, podróżować oraz uczyć się nowych języków.
  Łucja Bożewicz

  Łucja Bożewicz

  Lektorka
  Dobrze wiem, że przygoda z nauką języka obcego potrafi być pracochłonna, ale niesie też za sobą niezliczoną ilość korzyści.  Osobiście posługuję się językiem angielskim na co dzień od 3 lat, studiując, pracując oraz podróżując. Swoją przygodę z nauczaniem języka rozpoczęłam rok temu, prowadząc zajęcia w prywatnej szkole językowej w Grecji. Podczas zajęć stawiam na luźną atmosferę oraz swobodne pogadanki w języku angielskim, lecz jestem przy tym wymagająca.  Nudnym lekcjom mówię NIE, stawiam na ciekawe narzędzia podczas prowadzenia zajęć, dzięki którym wiedza na długo zapadnie w pamięci ucznia.  Ukończyłam studia o kierunku pedagogicznym, dlatego potrafię dopasować metody nauczania w odniesieniu do indywidualnych zainteresowań, potrzeb i oczekiwań ucznia. Ze mną przełamiesz barierę językową i nabierzesz odwagi, aby swobodnie prowadzić konwersacje w języku angielskim.
  Martyna Bylica

  Martyna Bylica

  Lektorka
  Hi Everyone! Mam na imię Martyna, a angielski to nieodłączna część mojego życia. Swoją przygodę z nim rozpoczęłam w wieku 7 lat, a wzbogacana o konkursy, olimpiady, studia, pracę, podróże i co najważniejsze- pracę z Uczniami, trwa do dzisiaj!Jest to źródło mojej satysfakcji. Uwielbiam pracę z ludźmi, a możliwość przekazania swojej wiedzy i monitorowania postępów, daje mi poczucie spełnienia. Sama przeszłam drogę od szkoły podstawowej, aż do studiów prawniczych i wiem, że nauka angielskiego w szkole często nie spełnia naszych oczekiwań.Na moich zajęciach stawiam przede wszystkim na indywidualne podejście do potrzeb.Zależy mi na przyjacielskiej relacji i zaufaniu, wyzbyciu się strachu przed popełnieniem błędu, bo tylko ten, kto nic nie robi - ich nie popełnia!Na zajęciach rozwijam każdy z obszarów języka tak, aby w żadnym z nich nie powstała bariera- językowa lub gramatyczna. Nie ma na nich miejsca na nudę i monotonię, narzędzia do nauki dobieram tak, aby była ona przyjemna i skuteczna.
  Wojtek Kawulok

  Wojtek Kawulok

  Lektor
  Siema! Jezyk angielski w moim życiu pojawił się w wieku 4 lat kiedy to zacząłem uczęszczać na lekcje angielskiego do prywatnej szkoły moich rodziców, tak jak widać, zamiłowanie do języka jest chyba rodzinne. Pasja do angielskiego z czasem stawała się co raz większa przez co poczułem, że chciałbym powiązać moją przyszłość właśnie z nim. Na co dzień studiuję filologię angielską na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, a w przyszłości chciałbym uczyć w szkole językowej, a tak właściwie to już to robię i idzie całkiem nieźle hahah.Poza angielskim, uwielbiam grać w pilłkę nożną oraz chodzić na siłownię. Interesuję się również muzyką, w szczególności rapem amerykańskim, a w wolnym czasie lubię czasem trochę poimprezować ze znajomymi!Poprzez liczne wyjazdy czy pracę za granicą, przekonałem się jak ważna jest umiejętność wykorzystania angielskiego w praktyce. Stąd też, chciałbym, aby lekcje pomagały budować pewnosć siebie oraz płynność w użyciu języka.Stawiam na przyjemną atmosferę przy jednoczesnym wykorzystaniu lekcji w 100%, skupiając się na Twoich celach!

  Jakub Sikorski

  Lektor

  Swoją przygodę z językiem angielskim rozpocząłem już mając 4 lata, kiedy rodzice zapisali mnie do szkoły językowej.  Z językiem angielskim mam do czynienia na codzień przebywając w międzynarodowym środowisku. 

  Po skończeniu liceum zdecydowałem się nauczać innych. Każda lekcję prowadzę zależnie od ucznia i jego poziomu, ale zawsze chce by była ona ciekawa i uczeń wyniósł z niej jak najwięcej. 

  Prywatnie – studiuję finanse i rachunkowość na Akademi Leona Koźmińskiego w Warszawie, w wolnym czasie chodzę na siłownie oraz gram w koszykówkę